Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Pelarbord 10627051



*

nr 1062 7051


Pelarbord

trä/keramik, diameter: 40 cm, höjd: 76 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

Sista tid för bud online:

måndag 17 oktober 2016
kl 20:43:41


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/10 21:13:16 1      100 kr
14/10 12:45:56 2      150 kr
15/10 20:08:15 3      200 kr
15/10 20:10:02 3      300 kr
17/10 17:45:17 4      300 kr
17/10 17:45:17 3      300 kr (Budbetjänt)
17/10 17:45:50 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion
  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord bord på pelarfot bord på pelarfötter keramik pelarbord trä
  • 6044 Barbord
    "Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 20:45
  • 6615 Fällbord
    1800-tal, Betsad björk. Diameter: 83 cm, höjd: 70 cm
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 19:58
  • 6073 Lampbord
    Butlers Tray. Diameter: 65 cm, höjd: 47 cm
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 20:05
  • 6633 Lampbord
    ett par, Furu, märkta KJW. Bredd: 54 cm, djup: 44 ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 18:04
  • 6301 Lampbord
    stomme i gulmetall, två bordsskivor, härdat glas +..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 18:16
  • 6379 Matbord
    Bockmodell. Bredd: 183+ 2x45. Djup: 101 cm, höjd: ..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    12 jan kl 19:50




Ladda ner broschyr